Hygiena a sanitace zemědělských a potravinářských provozů, hotelových a restauračních zařízení.

Jsme ryze česká firma, zabývající se vývojem, výrobou a distribucí chemických prostředků určených pro čištění a dezinfekci v zemědělství, potravinářském průmyslu, hotelových a restauračních zařízeních.
Značnou část prostředků investujeme do vlastního vývoje, schvalování a registrace nových produktů.

Naše dlouholeté znalosti problematiky hygieny a sanitace v zemědělských a průmyslových provozech nám umožňují přizpůsobit naši nabídku aktuálním potřebám. Pro zavádění nových produktů zabezpečujeme našim zákazníkům bezplatný poradenský servis.

1. 7. 2021 - Vzhledem k zavádějícím informacím, které se objevují na trhu, považujeme za nezbytné potvrdit, že paní Marta Rybová a pan Alexandr Straka jsou výhradně našimi obchodními zástupci pro oblast jižních a západních Čech. Kontakty na ně naleznete zde.

HYGIENA, SANITACE, DEZINFEKCE

Nedílnou součástí hygienických opatření je sanitace. Jedná se o preventivní opatření omezení možné kontaminace, růstu a aktivity nežádoucích mikroorganismů. Čištění a dezinfekce jsou dva samostatné, ale od sebe neoddělitelné procesy, které spolu tvoří sanační postup a musí být prováděny systematicky a pravidelně.

Nabízíme kompletní řešení hygieny včetně poradenství a vypracování sanitačních plánů, které musí zahrnovat několik samostatných na sebe navazujících operací:

  • mechanické odstranění hrubých nečistot z okolí a zařízení určeného k sanaci
  • zvlhčení povrchů ploch pitnou vodou
  • aplikace pracovního roztoku čistícího preparátu
  • oplach pitnou vodou
  • aplikace pracovního roztoku dezinfekčního preparátu
  • závěrečný oplach pitnou vodou.
sanitace.jpg

Obchodujeme převážně prostřednictvím vlastních obchodních zástupců, dále pomocí obchodní distribuční sítě, kterou tvoří plemenářské organizace, výrobci dojících zařízení a nezávislí obchodní zástupci.
Naši odborní poradci Vám zdarma, aktivně a přímo v provozu pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků, nejnižších nákladů na výrobu a nejvyšších zisků z Vaší výroby.

I ČESKÉ VÝROBKY MOHOU BÝT JEDNIČKOU NA TRHU

Široký sortiment prostředků pro hygienu, sanitaci a dezinfekci provozů.

mood1.jpg

Rozsáhlá síť obchodních zástupců po celé republice.

mood2.jpg

Distribuce doprovodné techniky k zajištění hygieny provozů.

mood3.jpg